Dojazd

05-500 Piaseczno ul. Jaspisowa 4

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Puławską w stronę Warszawy należy skręcić w prawo w ul. Geodetów (koło Toyoty przy CH Auchan), następnie trzeba skręcić w prawo w ul. Rubinową (czwartą z kolei) i druga ulica w lewo to już będzie Jaspisowa.

DOJAZD AUTOBUSEM:

Jadąc autobusem 739 (odjazd z przystanku Julianowska-Cmentarz w Piasecznie lub z Metra Wilanowska) wysiadamy na przystanku Rubinowa. Stamtąd musimy kawałek przejść od Geodetów (cofamy się do ul. Rubinowej, idąc Rubinową, skręcamy w drugą ulicę po lewo – to już Jaspisowa – potem do końca Jaspisowej i skręcamy w prawo – na rogu jesteśmy MY). 
Można też jechać 709 i przejść kawałek od przystanku „Mysiadło”, kierując się w stronę Józefosławia. 

05-509 Józefosław ul. Urocza 14

Budynek znajduje się 100 m od ul. Julianowskiej i 400 m ul. Wilanowskiej. Parking i wejście od strony ul. Cyraneczki.

DOJAZD AUTEM: Jadąc ul. Julianowską należy skręcić w lewo w ul. Cyraneczki (ok. 1,8 km jadąc od strony skrzyżowania z ul. Okulickiego), a następnie po ok. 160 m należy skręcić ponownie w lewo i za ok. 30 m ponownie w lewo. Miejsce docelowe znajduje się po prawej stronie. Możliwość zaparkowania samochodu na parkingu.

DOJAZD AUTOBUSEM: możliwość dojazdu autobusami 739 lub L39


Szkoła Podstawowa nr 1 Jedynka Julianów

05-500 Piaseczno Julianów ul. Julianowska 66 c

Wejście i parking od strony torów.

DOJAZD AUTEM:

Jadąc ul. Julianowską należy skręcić w prawo w pierwszą uliczkę za torami, za ul.Urbanistów (jadąc od strony Konstancina) lub w pierwszą uliczkę w lewo przed torami. Możliwość zaparkowania samochodu przy torach.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 739 z przystanku Metro Wilanowska (wysiadamy na przystanku NADZIEI: 100 m od sali)
– autobusem 739 z przystanku Julianowska – Cmentarz w Piasecznie (wysiadamy na przystanku URBANISTÓW: 250 m od sali)PRZYSTANEK MUZYKI CENTRUM KULTURY PIASECZNO (PRZY FONTANNACH)
05-500 Piaseczno pl. Piłsudskiego 9

DOJAZD AUTEM:

Miejscem docelowym jest budynek na przeciwko kościoła św. Anny, bezpośrednio przy fontannach. Dojazd od ul. Józefa Sierakowskiego lub Tadeusza Kościuszki.

DOJAZD AUTOBUSEM:

– autobusem 709 z ul. Puławskiej (przystanek Szkolna), kierując się w stronę fontann, należy przejść na pieszo ok. 350m
– autobusem 710 z ul. ul. Puławskiej (przystanek Szkolna), kierując się w stronę fontann, należy przejść na pieszo ok. 350m