FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jak się zapisać na zajęcia?
Są trzy sposoby zapisania się do Akademii:

  • Telefonicznie pod numer 696 919 985 (w razie, gdy telefon nie odpowiada prosimy o zostawienie wiadomości głosowej lub sms, oddzwonimy od razu po odebraniu wiadomości),
  • Mailowo na adres info@iamdance.pl z podaniem imienia i nazwiska kursanta/ kursantów, numeru telefonu, adresu e-mail, nazwy i terminu wybranego kursu oraz jego lokalizacji. Prosimy również o podanie formy opłaty,
  • Przez stronę internetową www.iamdance.pl , zakładka „zapisy”. Wypełnij wszystkie wymagane pola.

2. Czy trzeba się wcześniej zapisać?
Tak, na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać.
Jest to dla nas wymóg konieczny, gdyż dopiero po zebraniu się odpowiedniej liczby uczestników możemy rozpocząć kurs.

Wyjątkiem są zajęcia, które już wystartowały. Na kursy bieżące (te, które już trwają) można przyjść bez wcześniejszego zapisu, jednak dla Państwa wygody radzimy zostawić nam informację o zapisie. Bez takiej informacji nie będziemy mogli poinformować o ewentualnych zmianach (np. odwołanie zajęć).

3. Czy na zajęcia w parach można zapisywać się pojedynczo?
Można.
Po takim zapisie na naszej stronie internetowej i Facebook’u zamieszczamy informację o poszukiwanym partnerze/partnerce.
Jeśli do czasu wystartowania kursu nie będzie chętnych partnerów zajęcia prowadzone są na zasadzie rotacji w parach (jeśli grupa wyrazi na to zgodę).

4. Skąd dowiedzieć się, kiedy kurs wystartuje?
Gdy zapiszesz się na zajęcia, zostaniesz poinformowany o dacie początkowej kursu na dwa tygodnie przed ich rozpoczęciem.

Jeśli chcesz wiedzieć na jakim etapie jest wybrany przez Ciebie kurs zajrzyj w grafik lokalizacji, w której kurs się odbywa. Tam, w rubryce z Twoim kursem, będziemy zamieszczać informację o dacie startowej.
Jeśli kurs nie ma żadnej daty – zbieramy jeszcze grupę.
Jeśli kurs oznaczony jest informacją „planowany start + data” – zebraliśmy już minimalną liczbę uczestników, czekamy na potwierdzenie uczestnictwa od wszystkich zapisanych.
Jeśli kurs oznaczony jest informacją „start + data” – wszyscy zapisani potwierdzili nam uczestnictwo i kurs rozpocznie się zgodnie z przypisana mu datą.

5. Ile osób potrzeba, aby zajęcia wystartowały?
Abyśmy mogli uruchomić kurs potrzeba minimum 10 osób.

6. Czy muszę zapisywać się na każdy poziom osobno?
Przy zapisaniu się na kurs regularny zostajesz automatycznie zapisany na cały cykl (24 spotkania poziomu podstawowego, 24 spotkania poziomu średnio zaawansowanego i 24 spotkania poziomu zaawansowanego).

Jednak by ułatwić sobie pracę w połowie każdego podpoziomu (poziom podstawowy dzieli się na podpoziomy P1, P2, P3, każde po 8 spotkań. Tak samo jest z innymi poziomami) zbieramy zapisy na kontynuację nauki na kolejnym podpoziomie.
Np. w połowie poziomu P1 zbierane są zapisy na poziom P2 itd.

7. Czy można wziąć udział w pierwszych zajęciach, aby zobaczyć, jak są prowadzone i zapłacić potem?
Można wziąć udział w pierwszych zajęciach wpłacając za nie pojedynczą opłatę. Jeśli po zajęciach zdecydujemy się na uczestnictwo, dopłacamy po prostu resztę kwoty.

8. Jak dokonać opłaty za zajęcia?

  • przelej odpowiednią kwotę na konto Akademii. Instruktor może nie przyjąć opłat!

Dane do przelewu:

Agencja Mundo Mieczysław Przepiórkowski
05-503 Głosków ul. Millenium 109
Bank Pekao: 33 1240 6351 1111 0011 1898 6213

W tytule wpisz imię i nazwisko, nazwę, termin i adres opłacanych zajęć.
Cennik kursów znajdziesz na stronie.

  • W Akademii przyjmujemy również karty partnerskie. Posiadacze kart Multisport Plus, FitSport, FitProfit, PZUSport są rejestrowani na odpowiednią listę dostępną u instruktora, po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem. Posiadacze multikarnetu MedicoverSport wysyłają SMS z odpowiednim kodem (lista kodów dostępna u instruktora).

9. Kiedy dokonać pierwszej opłaty za zajęcia?
3 dni przed  pierwszymi zajęciami lub tuż po nich.

10. Jaki strój obowiązuje na zajęciach?
Najważniejsze jest, aby zabrać obuwie na zmianę, które nie ogranicza ruchów stopy np. miękkie obuwie sportowe. Niewskazane są klapki lub sandały oraz obuwie z metalowymi podkuciami. Strój nie powinien krępować ruchów.

11. Czy terminy zajęć są zmienne?
Nie.
Jeżeli jakiś kurs rozpoczyna się danego dnia o określonej godzinie i jest raz w tygodniu, to kolejne zajęcia będą za tydzień w ten sam dzień o tej samej godzinie tzn. jeżeli kurs tańca towarzyskiego zaczyna się we wtorek i trwa od 19.00 do 20.15, to w następnym tygodniu też będzie we wtorek od 19.00 do 20.15.

12. Czy można odrabiać zajęcia w innym terminie?
Niestety nie ma możliwości odrabiania zajęć.
Aby nie przepadały Wam zajęcia, możecie za każdym razem płacić za pojedyncze. Nieobecność na jednych lub dwóch zajęciach można nadrobić bez większych problemów, natomiast po nieobecności na trzech lub większej ilości zajęć trzeba skonsultować się z instruktorem.

13. Ile wcześniej trzeba być na sali?
Jeżeli kurs zaczyna się o 19.00, to należy dotrzeć na salę 5 lub 10 minut wcześniej. Jest to czas potrzebny na przebranie i zmianę obuwia. Prosimy o punktualność, ponieważ nie zawsze możemy przedłużyć zajęcia z powodu rezerwacji sali. Sprawdzenie listy i płatności odbywają się podczas 5 minutowej przerwy w trakcie zajęć.